Олег Венглинський: «Не було різниці з якого місця виходити»

Динамо Київ 13 Грудня, 08:39
Колишній форвард «Динамо» Олег Венглинський підбив невеликі підсумки виступів «біло-синіх» у першому сезоні.

«В цьому році в «Динамо» були як хороші моменти, так і погані. Однозначно не можна сказати, що сезон був провальним. Результати під кінець вирівнялись і хороші результати були. Було помітно «не озброєним оком», що команда під кінець року додала в грі, її організації. Взаємодія футболістів стала кращою, чого не було раніше.

Не було різниці з якого місця виходити – з першого чи другого. Головне було вийти», - сказав Венглинський в ефірі 2+2.