«В цьому році в «Динамо» були як хороші моменти, так і погані. Однозначно не можна сказати, що сезон був провальним. Результати під кінець вирівнялись і хороші результати були. Було помітно «не озброєним оком», що команда під кінець року додала в грі, її організації. Взаємодія футболістів стала кращою, чого не було раніше.
Не було різниці з якого місця виходити – з першого чи другого. Головне було вийти», - сказав Венглинський в ефірі 2+2.