"Фіорентина" контролювала гру, більше володіла м'ячем, але там, де ми суперників пресингували, у нас все виходило. Потім, напевно, втомилися. Знову "привезли" собі, але нічого страшного. У нас було багато моментів. За рахунку 1:1 хотіли забити переможний гол, трохи розкрилися і пропустили - той хлопець дуже добре пробив. Але у нас, я вважаю, моментів було більше. У нас така команда, що в кожному матчі повинна вигравати, але корисно іноді і програти. Головне, що зараз ніхто не отримав травму, команда йде у відпустку, треба відпочити і далі в бій.
Кого хотілося б у плей-оф? Там точно немає слабких суперників. Не важливо, хто потрапить. Важливо на себе сподіватися і показувати свій кращий футбол", - сказав Мандзюк.