«Чудо довелося скасувати» - читаємо в заголовку Der Standard. «"Рапід" прощається з Лігою Європи, програвши в Києві «Динамо» з рахунком 1:3. Гості були дуже далекі від перемоги, незважаючи на ранній вихід вперед. У четвер на майже порожньому «Олімпійському» гра почалася просто чудово - на 6-й хвилині «Рапід» провів зразкову контратаку (...) Гравці «Динамо», включаючи Александара Драговича, виглядали роздратованими. Тренер Зоран Барішич закликав своїх підопічних проявити «нестримність» - і, принаймні частково, його план був виконаний. Ситуація була зрозумілою. Щоб залишитися в Лізі Європи, щоб зайняти друге місце, потрібно було перемагати. Відповідно, оборонна гра, страх, повага до суперника і обережність були неприйнятні. Але тут якраз «Динамо» почало грати у футбол...» Описавши голи господарів і згадавши промах «суперзірки Ярмоленко», автор робить висновок: «У «Рапіда» не було коштів для маленького дива».
«Дива в Києві не відбулося. «Рапід» вилітає з ЛЄ», - вторить колезі журналіст Heute. «У четвер лопнула надія «Рапіда» на плей-оф Ліги Європи. Тепер австрійський футбол в єврокубках представлений тільки «Зальцбургом». «Рапід», який набрав шість очок і опинився позаду «Генка» з «Динамо», як і раніше змушений чекати. Команді не вдається затриматися в єврокубках на зиму з часів останнього сезону в Кубку кубків (1995/96), коли «Рапід» дійшов до фіналу. (...) «В таких іграх, як ця, можна стати великою командою», - сказав Баришич перед фатальним протистоянням. І, судячи з того, як почали «зелено-білі», вони добре запам'ятали ці слова. Після активного старту Бойд з близької відстані розстріляв чужі ворота, завершивши контратаку за участю Сабітцера і Бюргшталлера. Але з плином часу господарі поля грали все краще. Першим дзвінком був постріл Вукоєвіча над поперечиною на 15-й хвилині, а через сім хвилин стався гол у відповідь. Після флангового навісу захист «Рапіда» буквально розсипалася, Ленс зрештою обіграв Тріммеля і забив з короткої дистанції. Шість хвилин потому - ще один шок для «зелено-білих»: Ідейє обіграв Дібона на фланзі, і Гусєв з шести метрів замкнув навіс нігерійця, вивівши «Динамо» вперед. «Рапід» швидко відійшов від удару, знову і знову намагався відігратися, активно використовуючи фланги. На жаль, капітан Хофманн не використав два багатообіцяючих моменти, обидва рази програвши боротьбу Шовковському». Після перерви, пише автор, «Велозу поховав мрію "Рапіда"».
«"Рапід" програє і вилітає», - констатує Kurier. «На стадіоні фінального матчу Євро-2012 віденську команду чекав справжнісінький фінал. Але в очному протистоянні за право вийти у весняну частину ЛЄ позначилося більш високий клас «Динамо». Тільки 16 хвилин гостям вдалося утримувати потрібний результат. Хоча молода команда витягла чимало досвіду з цієї поразки, все ж 1:3 означає третю поспіль поразку для Зорана Барішича - вперше з моменту його приходу. А починалося все для «Рапіда» просто чудово. «Динамо» стартувало як явний фаворит і вже на 35-й секунді створило гольовий момент (удар Ленса головою), але перша ж швидка атака гостей продемонструвала дірки в українському захисті». І все-таки «"Динамо" дало спокійну відповідь - куди більш спокійну, ніж розгніваного у тренерській зоні Олега Блохіна, який перебуває під вогнем суворої критики». Описавши сейви Шовковського за рахунку 2:1, журналіст нагадує: «Воротар «Динамо» грав проти« Рапіда» ще в 1996-му, в матчах кваліфікації ЛЧ. Тоді австрійцям вдалося пройти далі, а за півроку до цього «Рапід» поки що востаннє зумів вийти у весняну стадію єврокубків (...) У другому таймі гості діяли вже не так швидко, як до перерви. Протистояти команді, яка влітку посилилася гравцями на 50 мільйонів євро, було дуже важко».
«" Рапід " - піврічний навчальний курс завершений», - читаємо на сайті Sport10. «Але гравці команди продовжують розвиватися у всіх напрямках (...) Поразка в Києві підвела підсумок навчального семестру «Рапіда» в Лізі Європи. «Ми можемо грати проти хороших команди, але в тій чи іншій ситуації нам ще не вистачає досвіду», - сказав капітан Штеффен Хофманн після фінального свистка. У Києві таких ситуацій вистачало: сам Хофманн в кінці першого тайму упустив два відмінні моменти. Оборона «Рапіда» виглядала слабо, особливо коли забивали Ленс і Гусєв. (...) Знову доводиться витягувати уроки, знову доводиться чекати наступного сезону, сподіваючись на вихід з групи. Але, як часто буває у футболі, навіть невдалий досвід допомагає футболістам вдосконалюватися».