Ніякі "топ-клуби" не спокусили вихованця "Динамо".
"Я досі не можу себе назвати повноправним гравцем основного складу", - наводить слова Євгена офіційний сайт "Динамо". "Мені потрібно постійно доводити, що я вартий виступати на цій позиції - інакше в будь-який момент може вийти на поле хтось інший".
Контракт підписано на три роки - до 2016-го.