Радченко: «Динамо» демонструвало "валідольний" футбол»

Динамо Київ 13 Грудня, 21:27
Екс-гравець киян робить короткий аналіз гри клубу.

 «З перших днів групового турніру киян записували у лідери», - цитує Олександра Радченка сайт «Футбол 24». «Як показав хід турніру, підопічні Олега Блохіна демонстрували "валідольний" футбол, та щонайголовніше, зі своїм завданням - виходом у плей-офф Ліги Європи - успішно впоралися. З чим я можу лише привітати вболівальників "Динамо", команди, тренерський штаб і президента футбольного клубу Ігоря Михайловича Суркіса».

«В останньому матчі проти віденського «Рапіда» динамівці перший тайм провалили, а в другому зібралися і переломили хід поєдинку, здобувши переконливу перемогу. Зазначу позитив у результатах «Динамо» в останніх матчах українського чемпіонату, де кияни зуміли істотно виправити своє турнірне становище і знову вступили в боротьбу за чемпіонство. Нестабільність динамівців в першу чергу пов'язую з придбанням великої групи футболістів, що поки не до кінця облаштувалися у "Динамо". Тепер головне для команди - провести плідні передсезонні збори. Від їхнього успішного проведення буде залежати виступ команди в плей-офф Ліги Європи».