На переробленій емблемі "Беркута" вони зобразили півня і навколо нього написали "All cops are bastards" (всі копи - сволота) - це давній слоган ультрас по всьому світу. На початку матчу фанати також вивісили банер "Нам потрібна європейська весна!", Вимагаючи від команди пробитися в плей-офф Ліги Європи і підтримуючи вимоги Евромайдана.
Раніше віце-президент київського "Динамо" Олексій Семененко заявив, що фанати пообіцяли не проводити на трибунах ніяких політичних акцій.
Нагадаємо, в матчі 6-го туру групового турніру Ліги Європи київське "Динамо" обіграло на своєму полі віденський "Рапід". У плей-офф ЛЄ також пробилися "Дніпро" і "Чорноморець". Жеребкування 1/16 фіналу відбудеться у понеділок, 16 грудня, о 14:00.