"Тема можливої відставки Олега Блохіна, котра обговорюється вже кілька місяців, мене особисто засмучує. Ми ж добре пам'ятаємо ситуацію з Луческу, коли на стадіоні в Донецьку вивішували банери, закликаючи його їхати до Румунії. Треба це пережити. Якщо є взаєморозуміння між президентом клубу і наставником, потрібно терпіти. Це не Блохін створив цю ситуацію. Її створили попередні головні тренери разом з президентом. Тому треба заспокоїтися. Тим більше, якщо брати результати в чемпіонаті, там не так все погано: команда ділить з "Металістом " друге місце, маючи хороші шанси виграти чемпіонат. Основну кризу, коли "Динамо " грало безхарактерно, вже подолано, - цитує Федорчука "Сегодня".