Представник інтересів екс-коуча київського "Динамо" Юрія Сьоміна менеджер Дмитро Селюк вважає, що зараз відставка Олега Володимировича малоймовірна.
"Думаю, Блохін залишиться тренером до кінця сезону, чи, як мінімум, до літа, - вважає Селюк. - Йому дадуть закінчити те, що він почав. Такий величезний кредит довіри до нього лише з однієї причини: він - Блохін. Все ж це ім'я. Був би на його місці будь-який інший тренер, його б вже зняли. Сьоміна прибрали за програш "Шахтарю". У Блохіна ж - уже стільки поразок у ключових матчах..."
Нагадаємо, в тренери "Динамо" також сватали аргентинця Б'єлса, німця Шаафа, іспанця Рамоса. "Рамос? Не думаю, що Суркіс божевільний. Де результати іспанця за чотири роки в "Дніпрі"? - Говорить Селюк. - Вважаю, потрібно брати молодого тренера. А всі ці "Магати-шмагати" - історія Стародавнього Риму".