Антонов: «Важко було уявити, що ми вийдемо із групи»

Футбол України 14 Грудня, 11:25
Форвард "Чорноморця" Олексій Антонов після перемоги над ПСВ прокоментував вихід "моряків" у плей-оф Ліги Європи.

"Важко було уявити до того, як почали грати в групі, що вийдемо. Хоча, ми всі у це вірили і сподівалися на це. Добре, що ця наша невеличка мрія здійснилася", - сказав Олексій Антонов.

Нагадаємо, одесити у напруженому матчі перемогли ПСВ з рахунком 0:1.