Єврокубки принесли нашим клубам майже 18,5 мільйонів євро

Футбол України 14 Грудня, 11:50
За підрахунками телеканалу «Футбол 1» 18 мільйонів 30 тисяч євро вже заробили українські клуби в єврокубках у цьому сезоні.

За підрахунками телеканалу «Футбол 1» 18 мільйонів 30 тисяч євро вже заробили українські клуби в єврокубках у цьому сезоні.

Саме таку суму УЄФА виплатить нашим командам за успішний виступ у групових етапах Ліги чемпіонів та Ліги Європи.

Донецький "Шахтар" виступами у Лізі чемпіонів заробив найбільше. За участь, дві перемоги і дві нічиї "гірники" отримають понад 11,5 мільйонів євро. Прибуток дніпропетровського "Дніпра" у  Лізі Європи становить трохи більше 2 мільйонів.

На сто тисяч менше від УЄФА отримають "Чорноморець"  і "Динамо". Усі чотири клуби лише за участь в 1/16 - навесні поповнять свою скарбницю ще на 200 тисяч. А якщо пройдуть далі - то збагатяться на 350 тисяч. Всі суми наведені у євро.