Григорчук: «Якщо чесно і багато працювати, то можна добится високих результатів»

Футбол України 14 Грудня, 12:21
Головний тренер одеського "Чорноморця" Роман Григорчук розповів про емоції від виходу команди в плей-оф Ліги Європи, а також зазначив, що не боїться високих завдань, поставлених керівництвом.

"Я вірю в одне: якщо ти чесно і багато працюєш, то можеш добитися високих результатів. Якщо результатів немає, то потрібно ще сильніше працювати, ще правильніше, і результат буде. Перші емоції - хотілося одразу вибігти на поле і бути ближче до хлопців, обійнятися, привітати і подякувати! Уболівальників подякувати, які були на трибунах. А друге - взяти телефон і порадіти разом зі своїми рідними та близькими таким успіхам.

Команда з учорашнього дня на відпочинку, бо вже 10 січня ми відлітаємо на перший збір до Туреччини. На сьогоднішній день заплановано і другий збір, там же. Високі завдання від керівництва? Найвищі завдання я сам перед собою ставлю! Вище ніж я собі ставлю, ніхто не поставить. Потрібно, щоб всі поєднувалося: амбіції і бажання були підкріплені роботою і можливостями. Адже ви самі знаєте складові результату - одного бажання замало. Повинно все співпасти", - сказав Григорчук.