, який днями заявив, що не поїхав на вибори президента УПЛ, так як "... хоче розмовляти з людьми, які вкладають гроші у футбол, а не з менеджерами другого і третього покоління в клубах".
- Я був на тій нараді. У багатьох осіб, які представляли клуби, були довіреності президентів. Те, що не були самі президенти, можливо, на це вплинула складна економічна ситуація в країні.
Всі ці люди - бізнесмени, власники великих підприємств, які несуть велику відповідальність, не тільки перед своїми вболівальниками, але й перед співробітниками. У них дуже великий обсяг роботи. Тому, не вважаю об'єктивними висловлювання президента ФК "Динамо".
У країні має бути хоча б один орган, який представляє інтереси футбольних клубів. Ті люди, організації, структури, які роблять футбол в Україні, не мають ніякого впливу на регламент і т.д. Нас змушують жити за тими правилами, які прийняті ФФУ, а вони не завжди прийнятні. Футбол в нашій країні розвивають якісно і фінансують клуби Прем'єр-ліги.
Вважаю, що на сьогодні Прем'єр-ліга представляє інтереси клубів українського футболу. Так, необхідне її серйозне реформування. Можна і потрібно це обговорювати. На першому етапі обговорень це можуть бути генеральні і спортивні директора, а конкретне рішення повинні приймати президенти.