«Дніпро» пішов у відпустку

Футбол України 15 Грудня, 08:19
Після виступу в Лізі Європи команда взяла місячний відпочинок.

Провівши останній матч у Лізі Європи, Дніпро повернувся додому. Команда пішла у відпустку, що триватиме до 13 січня. Про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Відразу після виходу з відпустки футболісти зберуться для проходження медичних обстежень, а 15 січня вирушать на навчально-тренувальний збір до Іспанії.