Руслан Ротань: "За Лігу Європи команда заслужила «п′ятірку»"

Футбол України 15 Грудня, 09:52
Капітан «Дніпра» Руслан Ротань прокоментував результати першої частини сезону.

- Сезон, закінчений, команди пішли у відпустку. Чи задоволені першим півріччям?

- Думаю, відчуття такі ж, як і після закінчення першої частини сезону минулого року.

За Лігу Європи, на мій погляд, команда заслужила «п'ятірку», ми достроково вийшли в плей-оф, в чемпіонаті осінь теж була хороша. Але потім, як зазвичай, починаються наші проблеми.

- У чомусь «Дніпро», на ваш погляд, додав в 2013 році?

- Стабільність - ознака майстерності, тому, мені здається, «Дніпро» залишається на своєму рівні. Ми, може, і не додали, але і нічого не втратили в своїй грі.

Але, звичайно, хочеться більшого, тому будемо самі від себе вимагати того, щоб не повторювати помилок, які у нас були в минулому.

- Суддівство теж не змынилося для «Дніпра» цього року ?

- Арбітраж стабільний, як і сам «Дніпро». На початку чемпіонату я говорив, що поки осінь, нас чіпати не будуть. Але як зазначав наш генеральний директор, навесні починаються підводні шахи, але зараз вони стартували, здається, раніше. Ми до цього готові і розуміємо, що потім такі «ігри» з нами ще продовжаться.