Ігор Суркіс: "Поголюсь налисо, якщо "Динамо" виграє Лігу Європи чи ..."

Динамо Київ 15 Грудня, 22:18
Про це президент київського "Динамо" повідомив програмі "Великий футбол".

 
"Я і сам готовий постригтися налисо, якщо команда виграє Лігу Європи чи Лігу чемпіонів. Обіцяю", - сказав Ігор Суркіс