Півзахисник "Динамо" Олег Гусєв в ефірі програми "Профутбол" дав коментар щодо гри киян проти "Рапіда":
"Добре, що нам вдалося швидко зрівняти рахунок. Після пропущеного голу нас стали підганяти трибуни вперед і згодом все пішло за нашим сценарієм. В таку погоду підтримати нас на стадіон прийшли 18 тисяч вболівальників. Ми повинні були атакувати та бігти уперед."
Олег Гусєв: "Нас підганяли трибуни"
Півзахисник "Динамо" Олег Гусєв дав коментар щодо гри киян проти "Рапіда"