Олег Венглинський: «Оцінив би гру «Динамо» в сезоні 2012-2013 – позитивно»

Динамо Київ 16 Грудня, 07:02
Колишній гравець «Динамо» Київ Олег Венглинський вважає, що «біло-сині» мають хороші результати в сезоні 2012-2013.

Колишній гравець «Динамо» Київ Олег Венглинський вважає, що «біло-сині» мають хороші результати  в сезоні 2012-2013, а після міжсезоння вона стане ще кращою.

«Я оцінив би гру «Динамо» в сезоні 2012-2013 – позитивно. Тому що в футболі головне його «величність» результат. Команда знаходиться дуже близько до «Шахтаря» - з ним перша гра. «Динамо» вийшло в євро кубкову весну, і бореться за кубок України. Так, немає гри і немає того змісту і наповнення, якого нам хотілося б.

Але давайте задумаємось: чи було б легше, якби ми грали дуже і дуже добре, але при цьому втратили шанси на боротьбу за трофеї? Має бути певний симбіоз. Для цього й дано міжсезоння, щоб команда підтягнулва свою гру. Тоді й буде хороша гра і хороший результат.

Не можна не відмінтити той факт, що в кінцівці чемпіонату і на єврокубках «Динамо» додало в грі. Ми всі це бачимо. Чому раніше не виходило? Тому що не було взаєморозуміння і командних дій, адже багато футболістів ще не зігрались.

А прогрес у грі буде з однієї простої причини - в команді зібрані гравці своїх національних збірних. Є основи для зростання і підсилення гри. Команді є в чому додавати», - сказав Венглинський в ефірі «2+2».