Шмейхель дограв матч з «Копенгагеном» зі зламаною рукою

Динамо Київ 3 Листопада, 17:20
Голкіпер «Лестера» датчанин Каспер Шмейхель зламав руку у вчорашньому поєдинку четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Копенгагена» (0:0).​

Багато в чому завдяки Шмейхелю «лиси» стали першою командою в історії, яка не пропустила жодного м'яча в чотирьох дебютних іграх в рамках Ліги чемпіонів. У вчорашньому поєдинку проти «Копенгагена» датчанин отримав пошкодження, проте дограв матч до кінця.

Як повідомляє офіційний сайт «Лестера», після прибуття в Англію 29-річний голкіпер пройшов медобстеження, яке виявило у нього перелом правої руки. Очікується, що Шмейхель пропустить близько місяця.