ФАРЕ помітила прояви фашизму на матчі «Динамо» - «Говерла»

Динамо Київ 16 Грудня, 08:51
Міжнародна організація «Футбол проти расизму в Європі» (FARE – ред.) зафіксувала прояв фашизму на матчі футбольних клубів «Динамо» (Київ) – «Говерла» (Ужгород) 24 листопада в рамках української прем'єр-ліги.

Міжнародна організація «Футбол проти расизму в Європі» (FARE – ред.) зафіксувала прояв фашизму на матчі футбольних клубів «Динамо» (Київ) – «Говерла» (Ужгород) 24 листопада в рамках української прем'єр-ліги.

Про це йдеться у звіті FARE за листопад, повідомляє УНН з посиланням на інформацію, оприлюднену на веб-сайті організації.

«Київський вболівальники демонстрували ультраправі матеріали в підтримку грецької неонацистської партії «Золотий світанок», - наголошується в звіті.