Максим Шацьких: «Не бачу сенсу їхати грати за кордон»

Футбол України 16 Грудня, 09:47
Колишній форвард київського «Арсеналу» заявив, що вже обдумує можливі варіанти продовження кар’єри, повідомляє ua.tribuna.com.

У гравця є декілька пропозицій з України та з-за кордону.

«Звичайно, варіанти є, так що будемо думати. Але сенс мені кудись їхати, якщо умови ті ж самі?»- цитує Максима телеканал «Футбол 1».