- Усі сподіваються, чекають, терплять і вірять у те, що з «Динамо» відбудеться щось надприродне. Але мені все-таки здається, що у киян ще будуть певні проблеми. На даний момент мені складно уявити, що «Динамо» боротиметься за перемогу в Лізі Європи, - заявив Гецко.