- Складно міркувати про шанси «Динамо», адже ми ще не знаємо, чи продовжить Ігор Суркіс співпрацю з Олегом Блохіним. Часу на виправлення помилок досить мало - кияни потрапили в число «несіяних» команд і їм буде дуже непросто подолати цей етап, оскільки прохідних суперників немає. З тим рівнем гри, який показує «Динамо» останнім часом, буде складно розраховувати на що-небудь серйозне. Хоча при певному збігу обставин все може бути, - цитує Нагорняка «СЕ».