Офіційно: Блохін залишається ще на пів року.

Динамо Київ 16 Грудня, 13:14
На зустрічі президента ФК «Динамо» (Київ) Ігоря Суркіса і головного тренера Олега Блохіна, яка відбулася в понеділок 16 грудня та тривала більше двох годин, сторони дійшли згоди щодо продовження співпраці до закінчення сезону 2013/14.

У свою чергу Олег Блохін висловив упевненість в тому, що йому вдасться вирішити з командою всі завдання, поставлені на сезон.