Чохонелідзе: "У матчах з Валенсією "Динамо" покаже новий рівень"

Динамо Київ 16 Грудня, 13:41
Генеральний директор "Динамо" Резо Чохонелідзе прокоментував підсумки жеребкування плей-офф Ліги Європи для "Динамо" в інтерв'ю "Футбол-1".

Генеральний директор "Динамо" Резо Чохонелідзе прокоментував підсумки жеребкування плей-офф Ліги Європи для "Динамо" в інтерв'ю "Футбол-1".

"Спершу я хочу привітати українські колективи, які досягли виходу на європейську арену і можливість показати український футбол.

Я думаю, що як "Валенсія", так і "Динамо" заслуговують того, аби пробитися далі. "Динамо" нікого не боїться, постійно додає у тактиці, техніці і функціональній підготовці. Думаю, в той час, коли ми будемо грати з "Валенсією", колектив буде виглядати зовсім інакше: прогрес вже почався, і це всі бачать. Думаю, ми покажемо в лютому абсолютно новий рівень.

Я не знаю, коли зустрічалися Блохін і Суркіс, ми сиділи в залі і чекали жеребкування. Але це нормально, що президент зустрічається з головним тренером: звичайна практика".