«З боку Суркіса необгрунтовано було б звільнювати Блохіна зараз. Команда в чемпіонаті - в зоні ЛЧ, і в ЛЄ продовжує грати. Все логічно», - написав Вацко у своєму твіттері.
Віктор Вацко: «Для звільнення Блохіна не було підстав»
Відомий телекоментатор Віктор Вацко прокоментував рішення президента «Динамо» Київ Ігоря Суркіса залишити Олега Блохіна на посаді головного тренера.