Півзахисник " Чорноморця " вельми спокійно сприйняв результати жеребкування плей- офф Ліги Європи.
" Ще вчора чули в передачі "Великий футбол", як наш тренер сказав, що хоче "Ліон". Тому у нас в Одесі можна було і не дивитися жеребкування", - віджартувався Олексій Гай в інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".
"Якщо говорити серйозно, то, звичайно, "Ліон"- це одна з найсильніших команд Франції . Її сильні і слабкі сторони ми розберемо ближче до гри, але поки здається, це та команда, що нам і потрібна".
"Шахтар"? Нам поки рано про це говорити і потрібно підходити до всього поступово. Одне можу сказати: цього протистояння буде чекати вся Україна", - резюмував Гай.