Як повідомляє з власних джерел "Взгляд", для того, аби влітку залишитися на посаді головного тренера "Динамо", Олегу Блохіну потрібно за підсумками сезону зайняти місце в чемпіонаті не нижче другого. Тобто отримати право стартувати в кваліфікації Ліги Чемпіонів 2014/15. Та якомога краще виступити в цьогорічній Лізі Європи.
Ліга Чемпіонів або відставка
Нагадаємо, що під час сьогоднішньої зустрічі між президентом ФК "Динамо" Ігорем Суркісом та головним тренером Олегом Блохіним, сторони дійшли згоди допрацювати сезон разом.