Сербський спеціаліст, який сьогодні звільнив посаду керманича
“
Валенсії
”
,
не розуміє такого рішення керівництва клубу.
Тим не менш, поважає його та бажає успіхів команді у подальших виступах.
Цього сезону Джукіч разом із “Валенсією” подолав груповий етап Ліги Європи та забезпечив команді виступ у плей-офф. Разом з тим, в чемпіонаті Іспанії “Валенсія” наразі посідає лише десяте місце, що, вірогідно, і стало основною причиною відставки тренера.
“Як професіонал я не згоден з рішеннями керівництва клубу, але поважаю його, — приводить слова Джукіча
Reuters
. — Бажаю “Валенсії” всього найкращого та закликаю до єдинства, щоб клуб продовжував рухатись вперед”.