Згадаємо 2009-й ... «Валенсія» - «Динамо» (К) - 2:2

Динамо Київ 16 Грудня, 21:23
Після домашньої нічиї (1:1) з «Валенсією» в 1/16 Кубка УЄФА зуміли привезти з «Местальї» потрібний результат (2:2).

У лютому 2009-го року динамівці Києва після домашньої нічиї (1:1) з «Валенсією» в 1/16 Кубка УЄФА зуміли привезти з «Местальї» потрібний результат (2:2).

Пропонуємо вам згадати, як кувався успіх у тому пам'ятному для всіх шанувальників «біло-синіх» матчі.