Вадим Євтушенко: «У «Динамо» Київ з «Валенсією» буде рівна гра»

Динамо Київ 17 Грудня, 06:37
Експерт каналу «Футбол» Вадим Євтушенко в програмі «Шлях до Турину» прокоментував результати жеребкування 1/16 Ліги Європи для українських команд:

«Вікторія» Плзень (суперник «Шахтаря») - Це лігочемпіонівська команда, і останні 2 роки вони дуже пристойно виступали. Але у них будуть і зміни. Їхній тренер йде. Як це вплине на їх гру - складно сказати.

Чому мені не сподобався «Ліон» (суперник «Чорноморця»)? Хоч ця команда і не одна з кращих, проте, для нас французькі клуби завжди були не дуже зручними. Я пам'ятаю, в мою бутність гравцем ми і «Лаваль» не проходили. Тому з французькими клубами завжди важкувато грати.

Що стосується «Валенсії», то у «Динамо» Київ є хороші позитивні спогади про цю команду. Останній раз, коли у Валенсії зіграли, Кравець забив там два голи. «Валенсія» - це, звичайно, складно, в будь-якому разі. Але я думаю, при такому наборі футболістів, якщо «Динамо» Київ все налагодить, буде рівна гра.

Головний підсумок - те, що всі наші команди все одно отримують у другому турі хорошого суперника.