Олег Блохін: "Я чітко знаю, на який рівень повинен вивести «Динамо»"

Динамо Київ 17 Грудня, 09:54
На зустрічі з президентом київського «Динамо» Ігорем Олег Блохін запевнив керівника клубу і всіх його вболівальників в тому, що команда під його управлінням буде виступати на рівні, який відповідає імені київського «Динамо»:

- Я будував цю команду, і тепер чітко уявляю собі, як вивести її на той рівень, за який не буде соромно перед уболівальниками.