Іван Гецко: "Основна боротьба за «золото» буде між «Динамо» і «Шахтарем»"

Динамо Київ 17 Грудня, 10:22
Колишній гравець одеського «Чорноморця» прокоментував слова Олега Блохіна та Ігоря Суркіса, які дійшли компромісу на спільній зустрічі.

"Я іншого рішення від Суркіса і Блохіна і не очікував, люди вони грамотні, - сказав футбольний експерт Іван Гецко. – Зараз в "Динамо" не настільки поганий стан в чемпіонаті, як було на початку сезону. Поліпшили його, пройшли у весняну частину Ліги Європи. Так що хід думки правильний - дати Блохіну можливість зробити ту команду, яку хоче бачити вболівальник, а що стосується завдання - потрапити в зону ЛЧ, то вона цілком здійсненна. Насамперед, з урахуванням того, що відбувається з "Дніпром " і "Металістом". У легіонерів харківської команди, схоже, немає мотивації без єврокубків. У чемпіонаті вони відбувають номер: йде заробіток коштів і не більше. Крім того, думаю, у Маркевича є підстави говорити про тиск на його команду ззовні. Вважаю, боротьба за "золото" буде саме між "Динамо" і "гірниками". Нижче другого місця "Динамо" не опуститься".