Експерти про результати жеребкування ЛЄ. ВІДЕО

Динамо Київ 17 Грудня, 19:25
Футбольні експерти поділилися враженнями від жеребкування ЛЄ

Українські футбольні експерти Вадим Євтушенко та Йожеф Сабо в ефірі каналу "Футбол" поділилися враженнями від результатів жеребкування Ліги Європи:





Вікторія - Шахтар





Вадим Євтушенко:

"Чеський футбол завжди славився своєю непоступливістю, бійцівськими якостями. Але зараз їх тренер йде з клубу до збірної і як це позначиться на мікрокліматі та трансферах команди, ми не знаємо."



Йожеф Сабо:

"Це середнього рівня команда. Там дійсно гарна дисципліна була. Будемо дивитися, що це за команда."



"Динамо" - "Валенсія"





Йожеф Сабо:

"Динамо" - також вже не та команда...Будемо сподіватися на те, що навесні кияни постануть перед вболівальниками більш сильною командою."



Вадим Євтушенко:

"Час минає, це було 5 років тому. Складно порівнювати ті команди з сьогоднішніми."



"Дніпро" - "Тоттенхем"





Вадим Євтушенко:

"Будуть трансфери, прийде новий тренер у "Тоттенхем". В "Дніпрі", можливо, також з'являться нові футболісти"



Йожеф Сабо:

"Нехай тренера змінюють, чи на останньому місці будуть - вони виходять і грають. Тоттенхем - дуже агресивна команда."



Чорноморець - Ліон





Вадим Євтушенко:

"Чорноморець вже зміг зламати багато стереотипів в цьому році. Будемо сподіватися, що і в матчі з французами ці стереотипи будуть зламані"



Йожеф Сабо:

"Ліон" - команда з ім'ям і одеситам буде важко. Хоча, ми бачимо, як би важко не було Чорноморцю, вони виходять переможцями"