Відомий футбольний тренер Олег Федорчук - про єврокубкові поєдинки "Динамо":
- Виступ "Динамо" можна назвати нервовим. Слабкий початок, вдала середина і розмитий фініш. На київське "Динамо", його гравців і тренерів негативно впливали нескінченні розмови про можливу зміну головного тренера. Результати "Динамо" - продовження загальної кризи в клубі. Команда важко "переварювала" прибуття великої групи новачків. Протягом турніру тренери тасували склад. Лише в останньому матчі, здається, забронював собі місце на лівому фланзі оборони Євген Макаренко. Хоча в матчі з "Рапідом" зіграв дуже слабо, часто помилявся. Взагалі командна гра в обороні - проблема столичного клубу. Ворота змушений захищати майже 40-річний Шовковський, тому що гра молодого Коваля в рамці не дивує. Жодного матчу в єврокубках не можна зарахувати в актив київського клубу.
- Навіть у виграних "насухо" іграх суперник мав достатньо можливостей для взяття воріт киян. Мені здається, що команду буде лихоманити і надалі. Її перспективи в Європі - туманні. Сьогоднішнє київське "Динамо» - не готовий продукт, а скоріше напівфабрикат. Поруч з яскравими виконавцями, грають відверто слабкі. В цілому кияни - найбільш непередбачуваний учасник Ліги Європи. Може "вистрілити", а може і відверто провалитися.