Блохін. Час пішов
Олег Блохін ще півроку тренуватиме київське «Динамо», але чи вселяє ця новина оптимізм в когось, окрім нього самого?
Очевидно, що президент біло-синіх Ігор Суркіс, набравшись терпіння до кінця сезону-2013/14, все ще пов'язує якісь надії з нинішнім наставником своєї команди, інакше вони просто не змогли б домовитися в понеділок.
Однак умови, на яких сторони зійшлися, обговорюючи подальшу співпрацю, стали набагато жорсткіші і конкретніші. Не помітити це неможливо.
Прохід до Ліги чемпіонів відтепер - завдання-мінімум для Блохіна, і на даному етапі воно напевно влаштувало навіть ту частину вболівальників Києва, яка давно все зрозуміла і не відчуває ілюзій. Зрештою до початку літа або народ отримає обіцяну путівку, або тренер обхідний лист.
Що стосується перспектив «Динамо» в поточній Лізі Європи, тут йому і справді випав нелегкий жереб. Та обставина, що «Валенсія» до понеділка таки дозріла до відставки Мирослава Джукіча, говорить про одне - 9-е місце в Прімері абсолютно не влаштовує менеджмент іспанського клубу. Він хоче більшого...
«Динамо» теж багато що не влаштовує в турнірному плані, але, скажімо прямо, вдруге обіграти валенсійців в єврокубковому плей-офф, та ще й в лютому! - Дійсно не найпростіше завдання. Можливо, тому нові умови роботи Блохіна не містять з цього приводу однозначного формулювання.
«Достойно виступити в Лізі Європи» - цілком обтічне і здійсненне побажання президента, яке можна як завгодно трактувати. А ось не достойно - це інше питання, це всі відразу відчують. Приміром, 0:5 коштували в понеділок роботи колишньому тренеру «Тоттенхема» Андре Віллаш- Боашу. Майбутній суперник «Дніпра» в уїк-енд був розгромлений в англійській лізі «Ліверпулем»...
«Валенсія» навряд чи поступиться в класі останньому, але що це означає для Блохіна? А те, що нарікати на долю йому тепер не час. У нього в розпорядженні залишок грудня, січень і лютий, щоб пред'явити публіці невалідольне «Динамо».
Воно, якщо навіть не пройде іспанців, хоч зможе перевірити себе перед грою з «Шахтарем», попередньо призначеної на 1 березня. І саме цей матч для Блохіна - з розряду найважливіших. Програти його неможливо ні за яких обставин. Про рахунок навіть не говорю.
Зачепить «Динамо» хоч якісь очки з «Шахтарем» - у його тренера знову хтось повірить. А як ні?.. Ось і поміркуйте, що в понеділок поставив на кон Олег Блохін.
Так, він все такий же цілеспрямований, упертий, все так же здатний перти проти течії, проти всіх. Одним словом, форвард. А потрібен тренер!