"Динамо" вже слідкує за "Валенсією"

Динамо Київ 17 Грудня, 20:09
Кияни будуть спостерігати за грою левантійців в Кубку і чемпіонаті

Офіційний сайт «Валенсії», суперника київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи, оприлюднив розклад тренувальних занять на поточний тиждень, який для «кажанів» обіцяє бути насиченим і цікавим.
 
Спочатку, в якості розігріву, команда 19 грудня зіграє в Кубку Короля з клубом третього дивізіону «Гімнастик де Таррагона».
 
Через три дні, 22 грудня в Прімері суперник буде зовсім іншого рівня - «Реал» (Мадрид). Обидва матчі «Валенсія» проведе вдома на «Местальї».