Екс-головний тренер київського "Динамо" Анатолій Дем'яненко висловив думку щодо гри киян:
"У Блохіна є діючий контракт - це важливо. Але найголовніше, що президент довіряє тренеру. Результати, звичайно, могли б бути краще, особливо в Лізі Європи - група не дуже сильна, тому багато очікували від киян першого місця. Та й у чемпіонаті команда серйозно розгубила очки. З іншого боку, завдання виходу в Лігу Європи виконане, а в чемпіонаті "Динамо" продовжує боротьбу.
Якість гри? У цьому плані згоден з критиками: рівень гри команди, яка претендує на високі місця в прем'єр-лізі та єврокубках, повинен бути вище. Можливо, це пов'язано з серйозним оновленням складу. З іншого боку, можливо, самі футболісти виявилися не готові до того, що в українському чемпіонаті немає хлопчиків для биття, а в Європі навіть з середняками зразку "Генка" доведеться битися за очки."