Кращим гравцем чемпіонату України за підсумками листопада-грудня став Роман Зозуля.
Підбито підсумки традиційного щомісячного референдуму газети «КОМАНДА» за визначенням кращого гравця чемпіонату України.
Вже кілька років авторитетне вітчизняне видання за підсумками кожного місяця проводить опитування, в якому беруть участь тренери і капітани команд Прем'єр-ліги, а також журналісти, що представляють ті міста, в яких базуються елітні клуби країни. Виняток становлять лише представники «Шахтаря» які вже тривалий час бойкотують опитування «КОМАНДИ».
За підсумками чергового опитування, у листопаді-грудні найкращим футболістом національної першості став нападник дніпропетровського «Дніпра» Роман Зозуля, який лише на один бал випередив свого партнера по команді - Євгена Коноплянку. Третім же в референдумі «КОМАНДИ» став вінгер київського «Динамо» Андрій Ярмоленко.
Кращі гравці чемпіонату України за підсумками листопада-грудня :
1. Роман Зозуля («Дніпро») - 12 балів
2. Євген Конопянка («Дніпро») - 11
3. Андрій Ярмоленко («Динамо») - 7
4. Марко Девіч («Металіст») - 3
5 Дмитро Безотосний («Чорноморець»), Редван Мемешев («Волинь»), Мораес («Металург» Д), Хосе Соса («Металіст») - 2