Ігор Суркіс: «Оцінювати роботу Блохіна потрібно в комплексі»

Динамо Київ 18 Грудня, 10:34
Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс розповів, за яких умов Олег Блохін може залишитися головним тренером клубу.

Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс

розповів, за яких умов Олег Блохін може залишитися головним тренером клубу.

- Завдання повинні бути виконані якщо не на 100 відсотків, то на 80. А якщо вони не виконуються, то що робить будь-який власник клубу? Він змінює тренера.

Можна боротися і програти в одне очко. Можна в "золотому" матчі програти, як це було раніше. Але боротися, а не упускати чемпіонство після першого кола, як це було минулого року. Якщо ця боротьба буде, якщо люди будуть аплодувати навіть після програного матчу, а не паплюжити брудом Блохіна, команду, мене в тому числі - тоді я скажу, що у нас тренер, який повинен продовжувати роботу.

Оцінювати роботу того ж Блохіна треба в комплексі. Не можна просто брати і бити людину палицею по голові. Весь час обухом по голові, по голові, по голові. Блохін же жива людина! Людину треба підтримати.

Я не знаю, вийде у нього чи ні. Але я побачив величезне бажання в очах, віру в те, що він все робить правильно і божевільну відданість клубу. Як буває відданість своїм батькам, так і Блохін відданий "Динамо". У цьому я не сумніваюся ні на одну хвилину, - розповів Суркіс інтерв'ю телеканалу "Футбол 1".