Парадоксально, але факт: київський «Арсенал» участі в чемпіонаті країни з футболу не приймає, навіть прийнято рішення про виключення його з числа учасників змагань, а Прем'єр-ліга не може затвердити це рішення.
Перше зібрання керівників клубів вищої ліги не зібрало кворум - доїхали не всі представники команд, а гендиректор "Таврії", який міг дати вирішальний голос, запізнився через затримку літака.
Повторне засідання було намічено на 14:00 18 грудня, проте кворум знову не зібралися. Прибули лише представники "Чорноморця", "Металіста", "Севастополя", запорізького "Металурга", "Шахтаря", "Зорі", донецького "Металурга", "Ворскли" і "Говерли" - дев'ять з необхідних 11-ти.
"Арсенал", таким чином, знову не виключили офіційно і він залишиться серед учасників Прем'єр-ліги.
Через невизначеність зі столичним клубом до цих пір не вирішено, як рахувати очки в турнірній таблиці. За регламентом, всі зустрічі за участю "Арсеналу" треба перерахувати з результатом "+: -". Однак деякі клуби, зокрема, "Говерла", що обіграла київських "канонірів" в чесній боротьбі, вимагає залишити результати першого кола чемпіонату країни в силі.
Відзначимо також, що на засідання не прибув президент УПЛ Віталій Данилов.