Послугами Сергія Рибалки зацікавились кілька чеських клубів, а Владислав Калітвінцев навряд чи продовжить грати в Чехії.
Про це розповів Ян Незмар, - спортивний директор ліберецького «Слована», за який на правах оренди виступають динамівці.
«У Калітвінцева (
зіграв у цьому сезоні у всіх змаганнях у 24 матчах, забив один гол – прим.ред.
) величезний потенціал, але він грає неефективно. Так, він забив «Фрайбургу», і ми зіграли внічию - наводить слова функціонераTribuna.com
, посилаючись наSport.cz.
- До Рибалки (
провів у поточному сезоні у всіх турнірах уже 26 матчів, забив вісім голів, один із них у ЛЄ проти «Цюріха» на відео – прим.ред.
) є інтерес з боку інших чеських клубів. Я хотів би, щоб він продовжив грати за нас навесні, але де він проведе другу частину сезону залежить не від нас».Як повідомляє
Sport.cz
, Владислав Калітвінцев залишить «Слован».
Нагадаємо, термін оренди динамівців у «Словані» розрахований до кінця 2013 року.