Екс-форвард збірної України Андрій Шевченко, який отримав тренерську ліцензію в Києві, повернувся в Мілан» на стажування до головного тренера клубу Массімо Алегрі.
Як повідомляє ilveromilanista.it, в перерві між заняттями легендарний форвард в інтерв'ю клубному сайту згадав деякі моменти своєї блискучої кар'єри.
«Мене добре прийняли в «Мілані», - згадав Шевченко. - «Динамо», з якого я прийшов, грало в інший футбол. Дзакероні пояснив мені відмінності, а Костакурта, Альбертіні, Амброзіні і Ба допомогли адаптуватися до нових умов.
Тут я грав з великими людьми - Веа, Бірхоффом, Леонардо. Але якщо вибирати з усіх, то більше інших мене вразив Алессандро Неста. І, звичайно, Пірло, свідком зростання якого я був.
Ми були відмінною командою, яку сколотив Карло Анчелотті. Тут я отримав все».