Аргентинський нападник
«Металіста
» Алехандро Гомес в черговий раз висловив бажання покинути харківський клуб, в який перейшов на початку цього сезону. За словами гравця, він так і не зміг звикнути до України і готовий піти на зниження зарплати, аби залишити країну.
- Я не передумав - цитує Tutto «Mercato» Гомеса. - Мені погано в Харкові, моя сім'я не адаптувалася в Україні, ми не можемо вивчити тутешню мову. Команда хороша, але до решти не можу звикнути.
Сподіваюся, вже в січні повернуся до Італії. Тому мені потрібно поговорити з моїм агентом. Якщо перехід не відбудеться, постараюся виграти чемпіонат у складі «Металіста», а з наступного сезону буду думати про трансфер.
З економічної точки зору пропозиція «Металіста» мене влаштовує, але потрібно вчитися на своїх помилках. Щоб повернутися в чемпіонат високого рівня, я готовий піти на зниження зарплати. Найбільше хочеться потрапити в «Фіорентину».