- Олег Володимирович сказав про те, що у команди є сили і можливості, що сформований колектив, який розуміє поставлені цілі. Він абсолютно згоден і не заперечує, що гру потрібно покращувати.
Для цього буде перший повноцінний збір, який зможе провести вся команда. Сподіваюся, що цей період дасть позитивний результат.
Раніше у нас не було можливості в тренувальному процесі змоделювати саму гру. Адже новачки прийшли тільки влітку, і ми грали через два дні на третій. Тепер же є час, команда проведе два повноцінних збори.
І я сподіваюся, що Олег Володимирович виконає те, що обіцяє, і вболівальники будуть радіти хорошому, якісному футболу і результатами. І тільки найвищі результати дозволять тренеру продовжити свою роботу влітку.