Список суперників, з якими динамівці проведуть в ході підготовки до весняної частини сезону контрольні матчі, поки уточнюється і, ймовірно, буде оприлюднений - і то в лише в дуже приблизному вигляді - на початку майбутнього року.
Поки відомо тільки те, що з відпустки, що почалася наступного дня після найважливішої перемоги над «Рапідом», кияни повернуться 14 січня. 18-го команда традиційно відправиться до іспанської Марбельї, де планує провести два двотижневих зібрання.
Між ними Олег Блохін за традицією надасть футболістам пару-трійку вихідних, але не виключено, що частина гравців - і насамперед легіонери - віддадуть перевагу перельотам в засніжений Київ і назад відпочинок в Іспанії або скористаються можливістю поїхати на батьківщину.
В Україну команда прилетить напередодні домашньої гри з «Валенсією» в Лізі Європи, щоб адаптуватися до погодних умов і провести останні тренування в Конча-Заспі.
Не виключено, що між зустрічами з левантійційцями в планах киян виникне ще один, вже надкороткий іспанський збір, який має на меті акліматизацію гравців на Піренейському півострові. У цьому випадку динамівці прибудуть до Валенсії 26 лютого - за добу до матчу-відповіді.