Анатолій Коньков: «Я вболіваю за Шахтар і Динамо»

Динамо Київ 19 Грудня, 13:19
Президент ФФУ Анатолій Коньков на конференції Sport.ua розповів, за які українські клуби він вболіває.

- За які команди ви вболіваєте?
- У мене багато команд, за які я вболіваю. Я вболіваю за «Шахтар», я вболіваю за «Динамо».
 
Останній раз був на матчі Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Реал Сосьєдад». Хороша гра вийшла для «Шахтаря». Хотів сходити на останній матч «Динамо» в груповому етапі Ліги Європи проти «Рапіда», але трохи прихворів. Живу я далеченько, матч починався о 22 годині, вирішив дивитися по телевізору.