"Фенербахче" знову збирається придбати Беланда

Динамо Київ 19 Грудня, 15:06
Керівництво "Фенербахче" збирається зробити ще одну спробу придбати мароканського півзахисника Юнеса Беланда. Про це повідомляє Fotospor.

Стамбульський клуб претендував на хавбека ще влітку, але тоді боротьбу за футболіста виграло "Динамо". Киянам Беланда обійшовся в 11 мільйонів євро, в той час як "Фенербахче" хотів заплатити "Монпельє" на 3 мільйони менше.