«Валенсія» пройшла в наступний раунд Кубка Короля

Динамо Київ 19 Грудня, 21:03
У матчі-відповіді чергового раунду Кубка Короля «Валенсія» мінімально обіграла на своєму полі третьоліговий «Хімнастік де Таррагона» - 1:0.

У матчі-відповіді чергового раунду Кубка Короля суперник київського «Динамо» в 1/16 Ліги Європи «Валенсія» мінімально обіграла на своєму полі третьоліговий «Хімнастік де Таррагона» - 1:0.

У своїй першій грі в якості тимчасово виконуючого обов'язки головного тренера Ніко Естевес задіяв змішаний склад. Досить сказати, що з гравців, які вийшли в попередньому матчі Прімери в Мадриді проти «Атлетіко» (поразка - 3:0), на цей раз в основі вийшли всього п'ять футболістів.

Cам поєдинок проти займає «Хімнастика» виявився для господарів досить складним. Володіючи великою територіальною перевагою по ходу всього поєдинка, вони змогли забити на 37-й хвилині зусиллями Пако Алькасера ​ всього один гол, який став вирішальним і вивів «Валенсію» в наступне коло змагань.

Склад «Валенсії» в цій зустрічі був таким: Гуаїта, Матьє, Перейра, Руїс, Гвардадо, Фуего, Банега (Каналес, 69), Парехо, Бернат (Поштіга, 78), Картабіа (Пьятті, 70), Алькасер.

Cвій наступний матч «Валенсія» проведе 22 грудня на своєму полі в 17-му турі чемпіонату Іспанії проти мадридського «Реала».