Огнєн Вукоєвич: "Влітку можу покинути "Динамо"

Динамо Київ 20 Грудня, 14:52
Півзахисник київського "Динамо" Огнєн Вукоєвич не виключає можливості зміни своєї прописки по закінченню поточного сезону.

Півзахисник київського "Динамо

" Огнєн Вукоєв

ич не виключає можливості зміни

своєї

прописки по закінченню

поточного сезону.

За словами хорватського легіонера "біло-синіх", Огнєн мріє повернутися у свій колишній клуб - "Динамо" із Загреба , проте на сьогоднішній день такий розвиток подій малоймовірний.

"Загребське "Динамо" назавжди залишиться моєю найбільшою любов'ю. Одного разу я б хотів повернутися туди, але на сьогодні це неможливо. Мій контракт з київським" Динамо " дійсний до літа 2015 року і я знаю, що зараз відпускати мене ніхто не хоче. Але влітку цей варіант може стати реальним", - наводить слова Вукоєвича видання Vecernij list .

Відзначимо, що саме в п'ятницю, 20 грудня, хорват відзначає свій 30-річний ювілей.