"Про "Динамо" мене запитують протягом всієї моєї кар'єри, але можу сказати тільки одне: "В Динамо" я міг опинитися тільки раз і то чисто теоретично, оскільки розмови про це були поверхневі. У футболі може бути всяке, але мені вдалося залишитися у спартаківських уболівальників не "Іудою", - розповів Калініченко.
Калініченко: в "Динамо" не перейшов, щоб не стати "Іудою" для вболівальників "Спартака"
Півзахисник сімферопольської "Таврії" Максим Калініченко на своїй конференції на сайті Matchday відповів на питання про те, чи була у нього можливість в найкращі сезони змінити московський "Спартак" на київське "Динамо".